19 Iyun 2018, Çərşənbə axşamı
"Qarabağ"ın 5 potensial rəqibi bilindi
"Qəbələ" "Beşiktaş"ı məğlub etdi
"Dabonun qalacağını düşünürdüm"
“Qəbələ”də albaniyalı yarımmüdafiəçi

Xarici futbol

Dünya çempionatının təqvimi

İyunun 14-də Rusiyada 2018-ci il dünya çempionatı start götürəcək.  Futbolxeber.az sizi çempionatda keçiriləcək oyunların təqvimi ilə tanış edir.
 
A qrupu
 
1-ci tur
 
14 iyun
 
19:00. Rusiya - Səudiyyə Ərəbistanı
 
15 iyun
 
16:00. Misir - Uruqvay
 
2-ci tur
 
19 iyun
 
22:00. Rusiya – Misir
 
20 iyun
 
19:00. Uruqvay – Səudiyyə Ərəbistanı
 
3-cü tur
 
25 iyun
 
18:00. Uruqvay – Rusiya
 
18:00. Səudiyyə Ərəbistanı – Misir
 
B qrupu
 
1-ci tur
 
15 iyun
 
19:00. Mərakeş – İran
 
22:00. Portuqaliya – İspaniya
 
 
2-ci tur
 
20 iyun
 
16:00. Portuqaliya – Mərakeş
 
22:00. İran – İspaniya
 
 
3-cü tur
 
25 iyun
 
22:00. İran – Portuqaliya
 
22:00. İspaniya – Mərakeş
 
 
C qrupu
 
1-ci tur
 
16 iyun
 
14:00. Fransa – Avstraliya
 
20:00. Peru – Danimarka
 
 
2-ci tur
 
21 iyun
 
16:00. Danimarka – Avstraliya
 
19:00. Fransa – Peru
 
 
3-cü tur
 
26 iyun
 
18:00. Danimarka – Fransa
 
18:00. Avstraliya – Peru
 
 
D qrupu
 
1-ci tur
 
16 iyun
 
17:00. Argentina – İslandiya
 
23:00. Xorvatiya – Nigeriya
 
 
2-ci tur
 
21 iyun
 
22:00. Argentina – Xorvatiya
 
22 iyun
 
19:00. Nigeriya – İslandiya
 
 
3-cü tur
 
26 iyun
 
22:00. Nigeriya – Argentina
 
22:00. İslandiya – Xorvatiya
 
 
E qrupu
 
1-ci tur
 
17 iyun
 
16:00. Kosta-Rika – Serbiya
 
22:00. Braziliya – İsveçrə
 
 
2-ci tur
 
22 iyun
 
16:00. Brazilya – Kosta-Rika
 
22:00. İsveçrə - Serbiya
 
 
 
3-cü tur
 
27 iyun
 
22:00. Braziliya – Serbiya
 
22:00. İsveçrə - Kosta-Rika
 
 
F qrupu
 
1-ci tur
 
17 iyun
 
19:00. Almaniya – Meksika
 
18 iyun
 
16:00. İsveç – Cənubi Koreya
 
 
2-ci tur
 
23 iyun
 
19:00. Cənubi Koreya – Meksika
 
22:00. Almaniya – İsveç
 
 
3-cü tur
 
27 iyun
 
18:00. Meksika – İsveç
 
18:00. Cənubi Koreya – Almaniya
 
 
G qrupu
 
1-ci tur
 
18 iyun
 
19:00. Belçika – Panama
 
22:00. Tunis – İngiltərə
 
 
2-ci tur
 
23 iyun
 
16:00. Belçika – Tunis
 
24 iyun
16:00. İngiltərə – Panama
 
 
3-cü tur
 
28 iyun
 
22:00. İngiltər – Belçika
 
22:00. Panama – Tunis
 
 
H qrupu
 
1-ci tur
 
19 iyun
 
16:00. Kolumbiya – Yaponiya
 
19:00. Polşa – Seneqal
 
 
2-ciI tur
 
24 iyun
 
19:00. Yaponiya – Seneqal
 
22:00. Polşa – Kolumbiya
 
 
3-cü tur
 
28 iyun
 
18:00. Seneqal – Kolumbiya
 
18:00. Yaponiya – Polşa. Volqoqrad
 
 
1/8 final mərhələsi
 
30 iyun
 
18:00. C qrupunun 1-cisi – D qrupunun 2-cisi
 
22:00. A qrupunun 1 – B qrupunun 2-cisi
 
1 iyul
 
18:00. B qrupunun 1-cisi – A qrupunun 2-cisi
 
22:00. D qrupunun 1-cisi – C qrupunun 2-cisi
 
2 iyul
 
18:00. E qrupunun 1-cisi – F qrupunun 2-cisi
 
22:00. G qrupunun 1-cisi – H qrupunun 2-cisi
 
3 iyul
 
18:00. F qrupunun 1-cisi – E qrupunun 2-cisi
 
22:00. H qrupunun 1-cisi – G qrupunun 2-cisi
 
 
1/4 final mərhələsi
 
6 iyul
 
18:00. A1/B2 cütünün qalibi – C1/D2 cütünün qalibi
 
22:00. E1/F2 cütünün qalibi – G1/H2 cütünün qalibi
 
7 iyul
 
18:00. F1/E2 cütünün qalibi – H1/G2 cütünün qalibi
 
22:00. B1/A2 cütünün qalibi – D1/C2 cütünün
 
 
Yarımfinal mərhələsi
 
10 iyul
 
22:00. 1-ci cütün qalibi - 2-ci cütün qalibi
 
11 iyul
 
22:00. 3-cü cütün qalibi - 4-cü cütün qalibi
 
 
3-cü yer uğrunda oyun
 
14 iyul
 
18:00. 1-ci cütün məğlubu – 2-ci cütün məğlubu
 
 
Final
 
15 iyul
 
19:00. 1-ci cütün qalibi - 2-ci cütün qalibi



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız, Soyadınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  







Arxiv

Iyun 2018
B.eÇ.aÇC.aCŞB
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30





Click to Visit