26 May 2020, Çərşənbə axşamı
“Qarabağ” rekordçular arasında
Dmitri Nazarovdan növbəti qol
Seydiyev “Qəbələ”dən gedir
Fəriddən 2 məhsuldar ötürmə

Xarici futbol

Avroliqada II mərhələyə yekun vuruldu

Bu gün keçiriləcək oyunlarla Avroliqada II təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, "Qarabağ", "İnter" və "Xəzər Lənkəran"ın iştirakları ilə baş tutacaq matçlardan əlavə daha 37 oyun keçiriləcək.

"Trençin" (Slovakiya) - "Göteborq" (İsveç) 2:1

İlk oyun - 0:0

"Milsami" (Moldova) - "Şaxtyor" (Belarus) 1:1 pen-4:2

İlk oyun - 1:1

"Rubin" (Rusiya) - "Yaqodina" (Serbiya) 1:0

İlk oyun - 3:2

"Rudar" (Çernoqoriya) - "Şlask" (Polşa) 2:2

İlk oyun - 0:4

"Jlina" (Slovakiya) - "Olimpiya" (Sloveniya) 2:0

İlk oyun - 1:3

"Turnovo" (Makedoniya) - "Hayduk" (Xorvatiya) 1:1

İlk oyun - 1:2

"Şturm" (Avstriya) - "Breidablik" (İslandiya) 0:1

İlk oyun - 0:0

"Çikura" (Gürcüstan) - "Tün" (İsveçrə) 1:3

İlk oyun - 0:2

"Aktobe" (Qazaxıstan) - "Hodd" (Norveç) 2:0

İlk oyun - 0:1

"Minsk" (Belarus) - "Valletta" (Malta) 2:0

İlk oyun - 1:1

"Jeness" (Lüksemburq) - "Ventspils" (Latviya) 1:4

İlk oyun - 0:1

"Pünik" (Ermənistan) - "Jalgiris" (Litva) 1:1

İlk oyun - 0:2

"Haken" (İsveç) - "Sparta" (Çexiya) 1:0

İlk oyun - 2:2

"Gefle" (İsveç) - "Anortosis" (Kipr) 4:0

İlk oyun - 0:3

"Hapoel" (Təl Əviv, İsrail) - "Beroe" (Bolqarıstan) 2:2

4:1

"Omoniya" (Kipr) - "Astra" (Rumıniya) 1:2

İlk oyun - 1:1

"Panduriya"(Rumıniya) - "Levadiya" (Estoniya) 4:0

İlk oyun - 0:)

"Slovan" (Çexiya) - "Skonto" (Latviya) 1:0

İlk oyun - 1:2

"Daçiya" (Moldova) - "Çernomorets" (Ukrayna) 2:1

İlk oyun - 0:2

"Botev" (Bolqarıstan) - "Jrinjski" (Bosniya) 2:0

İlk oyun - 1:1

"Utrext" (Hollandiya) - "Differanj" (Lüksemburq) 3:3

İlk oyun - 1:2

"Senitsa" (Slovakiya) - "Mladost" (Çernoqoriya) 0:1

İlk oyun - 2:2

"Lokomotiv" (Xorvatiya) - "Dinamo" (Minsk, Belarus) 2:3

İlk oyun - 2:1

"Prestatyn Taun" (Uels) - "Riyeka" (Xorvatiya) 0:3

İlk oyun - 0:5

"Vikinqur" (Farer adaları) - "Petrolul" (Rumıniya) 0:4

İlk oyun - 0:3

"Olborq" (Danimarka) - "Dila" (Gürcüstan) 0:0

İlk oyun - 0:3

"Honved" (Macarıstan) - "Voyvodina" (Serbiya) 1:3

İlk oyun - 0:2

"Debrtsen" (Macarıstan) - "Stromsqodset" (Norveç) 0:3

İlk oyun - 2:2

İBV (İslandiya) - "Srvena Zvezda" (Serbiya) 0:0

İlk oyun - 0:2

"Şiroki Briyeq" (Bosniya) - "İrtış" (Qazaxıstan) 2:0

İlk oyun - 2:3

"Standard" (Belçika) - "Reykyavik" (İslandiya) 3:1

İlk oyun - 3:1

"Derri Siti" (İrlandiya) - "Trabzonspor" (Türkiyə) 0:3

İlk oyun - 2:4

"Hibernian" (Şotlandiya) - "Malmö" (İsveç) 0:7

İlk oyun - 0:2

"Lex" (Polşa) - "Honka" (Finlandiya) 2:1

İlk oyun - 3:1

"Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Ksanti" (Yunanıstan) 1:1 (Əlavə vaxtda)

İlk oyun - 1:0

"St.Conston "(Şotlandiya) - "Rusenborq" (Norveç) 1:1

İlk oyun - 1:0

Sarayevo" (Bosniya) - "Kukesi" (Albaniya) 0:0

İlk oyun - 2:3




Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız, Soyadınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  







Arxiv

May 2020
B.eÇ.aÇC.aCŞB
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31