27 May 2018, Bazar günü
“Qarabağ” 9 futbolçuyla vidalaşdı
Etopaz-da bu gün 15 canlı oyun
“Qəbələ”dən növbəti çempionluq
Cavid Hüseynova sərt cəza

Xarici futbol

Avroliqanın oyunlarının hakimləri müəyyənləşdi

Avropa Liqasında 1/16 finalın ilk oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb.
 
Futbolxeber.az-ın UEFA-nın saytına istinadən yaydığı xəbərə görə, matçlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə edilib:
 
"Olimpik" - "Braqa"
Hakimlər: Serdar Qeeyubyuyuk, Devi Qoosense, Bas van Donqen, Yoost van Zuylen
Köməkçi hakimlər: Dennis Xiqler, Ceroen Mansxot (hamısı Hollandiya)
 
"Ludoqorets" - "Milan"
Hakimlər: Milorad Majç, Milovan Ristiç, Dalibor Curceviç, Nemanya Petroviç
Köməkçi hakimlər: Nenad Cokiç, Danilo Qriuç (hamısı Serbiya)
 
"Spartak" (Moskva) - "Atletik" (Bilbao)
Hakimlər: Benua Basten, Xişam Zakrani, Frederik Xakett, Julyen Paselli 
Köməkçi hakimlər: Benua Miyo, Nikolya Renvin (hamısı Fransa)
 
"Borussiya" (Dortmund) - "Atalanta"
Hakimlər: Daniel Stefanski, Marçin Bonek, David İqor Qolis, Kriştof Mırmus
Köməkçi hakimlər: Bartoş Frankovski, Zbiqnev Qobrınin (hamısı Polşa)
 
"Estersun" - "Arsenal"
Hakimlər: David Fernandes Borbalan, Raul Kabanero, Dieqo Barbero Sevilya, Migel Martines
Köməkçi hakimlər: Xavyer Estrada, Xuan Martines Munuera (hamısı İspaniya)
 
"Real Sosyedad" - "Zalsburq"
Hakimlər: Bobbi Medden, Qrem Stüart, Alaster Mater, Alan Malvenni
Köməkçi hakimlər: Endryu Dallas, Donald Robertson (hamısı Şotlandiya)
 
"Nitsa" - "Lokomotiv"
Hakimlər: İştvan Kovaç, Vasile Florin Marinesku, Ovidiu Artene, Aleksandru Çerey
Köməkçi hakimlər: Marius Avram, Xoratiyu Fesnik (hamısı Rumıniya)
 
"Styaua" - "Latsio"
Hakimlər: Dəniz Aytəin, Eduard Baytinqer, Rafael Foltin, Marko Ahmüller
Köməkçi hakimlər: Daniel Zibert, Benyamin Brand (hamısı Almaniya)
 
"Lion" - "Vilyarreal"
Hakimlər: Viktor Koşşoi, Giorgi Rinq, Vençel Tot, Peter Berettyan
Köməkçi hakimlər: Tomaş Boqnar, Şandor Sabo (hamısı Macarıstan)
 
"Seltik" - "Zenit"
Hakimlər: Damir Skomina, Yure Praprotnik, Robert Bukan, Tomaj Klançnik
Köməkçi hakimlər: Matey Yuq, Slavko Binçiç (hamısı Sloveniya)
 
"Kopenhagen" - "Atletiko" (Madrid)
Hakimlər: Alekset Kulbakov, Dmitri Juk, Oleq Maslyanko, Yuri Xomçenko
Köməkçi hakimlər: Denis Şerbakov, Dmitri Dmitriyev
 
"Partizan" - "Viktoriya" 
Hakimlər: Tasos Sidirupulos, Polixronis Kostaras, Lazaros Dimtiriadis, Xrusula Kurobiliya 
Köməkçi hakimlər: Anastasios Papetru, Aleksandros Aretopulos (Hamısı Yunanıstan)
 
"Napoli" - "Leyptsiq"
Hakimlər: Artur Diaş, Ruy Tavareş, Paulu Soareş, Brunu Rodriqes
Köməkçi hakimlər: Tiaqo Martinş, Joau Pineyru (hamısı Portuqaliya)
 
AEK - "Dinamo" (Kiyev)
Hakimlər: Karlos del Serro, Xuan Yuste, Roberto Alonso, Roberto del Palomar
Köməkçi hakimlər: Xesus Xil Mansano, Xose Sançes (hamısı İspaniya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız, Soyadınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  







Arxiv

May 2018
B.eÇ.aÇC.aCŞB
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31





Click to Visit