23 Avqust 2019, Cümə
III turun oyun cədvəlini açıqlandı
"Estremadura" Mahirdən imtina edir
Milli komandamız PES-2020-də
Xanım Dabo da Bordindən narazıdı

Xarici futbol

2-ci təsnifat mərhələsinin bütün cütləri

UEFA Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulub. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, keçirilən oyunlardan sonra 2-ci təsnifat mərhələsində üz-üzə gələcək cütlüklər bəlli olub.
 
Təmsilçilərimiz "Zirə" və "İnter"in də arasında olduğu 50 komanda ilk təsnifat matçlarından qalib ayrılanlardır. Digər təmsilçimiz "Qəbələ" də daxil olmaqla 16 komanda isə mübarizəyə məhz bu mərhələdən başlayacaq. 
 
Qeyd edək ki, 2-ci təsnifat mərhələsinin oyunları 13-20 iyul tarixlərində keçiriləcək.
 
Avropa Liqası
2-ci təsnifat mərhələsi
 
“Botev” (Bolqarıstan) - “Beytar” (İsrail)
“Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - AİK (İsveç)
“Haqesunn” (Norveç) - “Lex” (Polşa)
“Apollon” (Kipr) - “Zarya” (Moldova)
AEK (Kipr) - “Kork Siti” (İrlandiya)
“Brondbü” (Danimarka) - "Vassan Palloseura" (Finlandiya)
“Rabotniçki” (Makedoniya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)
“Kayrat” (Qazaxıstan) - “Skenderbeu” (Albaniya)
“Norçepinq” (İsveç) - “Trakay” (Litva)
“Slovan” (Slovakiya) - “Lyunqbyu” (Danimarka)
“Panionios” (Yunanıstan) - “Qoritsa” (Sloveniya)
“Hayduk” (Xorvatiya) - “Levski” (Bolqarıstan)
“Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Mlada-Boleslav” (Çexiya)
“Zirə” (Azərbaycan) - “Astra” (Rumıniya)
“Kalyu” (Estoniya) - “Videoton” (Macarıstan)
“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Reykyavik” (İslandiya)
“Altax” (Avstriya) - “Dinamo” (Brest, Belarus)
“Aberdin” (Şotlandiya) - “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina)
“Valletta” (Malta) - “Utrext” (Hollandiya)
“Ostersund” (İsveç) -  “Qalatasaray” (Türkiyə)
“Ferensvaroş” (Macarıstan) - “Midtyulland” (Danimarka)
“Rujomberok” (Slovakiya) - “Brann” (Norveç)
“İnter” (Azərbaycan) - “Fola” (Lüksemburq)
“Şturm” (Avstriya) - “Mladost” (Monteneqro)
“Liepaya” (Latviya) - “Suduva” (Litva)
“Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Odd” (Norveç)
“Şkendiya” (Makedoniya) - HJK (Finlandiya)
“Qəbələ” (Azərbaycan) - “Yagelloniya” (Polşa)
“Valyur” (İslandiya) - “Domjale” (Sloveniya)
“Trençin” (Slovakiya) - “Bney Yehuda” (İsrail)
“Proqres” (Lüksemburq) - AEL (Kipr)
 “İrtış” (Qazaxıstan) - “Srvena Zvezda” (Serbiya)
 “Osiyek” (Xorvatiya) - “Lütsern” (İsveçrə)
 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız, Soyadınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  







Arxiv

Avqust 2019
B.eÇ.aÇC.aCŞB
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31