7 Dekabr 2019, Şənbə
“Bu qədər gözəl oyuna inanmırdım”
"Qarabağ" "Keşlə" ilə heç-heçə etdi
Baş katib Şenol Güneşlə görüşüb
XIV turun hakim təyinatları

Xarici futbol

2-ci təsnifat mərhələsinin bütün cütləri

UEFA Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulub. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, keçirilən oyunlardan sonra 2-ci təsnifat mərhələsində üz-üzə gələcək cütlüklər bəlli olub.
 
Təmsilçilərimiz "Zirə" və "İnter"in də arasında olduğu 50 komanda ilk təsnifat matçlarından qalib ayrılanlardır. Digər təmsilçimiz "Qəbələ" də daxil olmaqla 16 komanda isə mübarizəyə məhz bu mərhələdən başlayacaq. 
 
Qeyd edək ki, 2-ci təsnifat mərhələsinin oyunları 13-20 iyul tarixlərində keçiriləcək.
 
Avropa Liqası
2-ci təsnifat mərhələsi
 
“Botev” (Bolqarıstan) - “Beytar” (İsrail)
“Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - AİK (İsveç)
“Haqesunn” (Norveç) - “Lex” (Polşa)
“Apollon” (Kipr) - “Zarya” (Moldova)
AEK (Kipr) - “Kork Siti” (İrlandiya)
“Brondbü” (Danimarka) - "Vassan Palloseura" (Finlandiya)
“Rabotniçki” (Makedoniya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)
“Kayrat” (Qazaxıstan) - “Skenderbeu” (Albaniya)
“Norçepinq” (İsveç) - “Trakay” (Litva)
“Slovan” (Slovakiya) - “Lyunqbyu” (Danimarka)
“Panionios” (Yunanıstan) - “Qoritsa” (Sloveniya)
“Hayduk” (Xorvatiya) - “Levski” (Bolqarıstan)
“Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Mlada-Boleslav” (Çexiya)
“Zirə” (Azərbaycan) - “Astra” (Rumıniya)
“Kalyu” (Estoniya) - “Videoton” (Macarıstan)
“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Reykyavik” (İslandiya)
“Altax” (Avstriya) - “Dinamo” (Brest, Belarus)
“Aberdin” (Şotlandiya) - “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina)
“Valletta” (Malta) - “Utrext” (Hollandiya)
“Ostersund” (İsveç) -  “Qalatasaray” (Türkiyə)
“Ferensvaroş” (Macarıstan) - “Midtyulland” (Danimarka)
“Rujomberok” (Slovakiya) - “Brann” (Norveç)
“İnter” (Azərbaycan) - “Fola” (Lüksemburq)
“Şturm” (Avstriya) - “Mladost” (Monteneqro)
“Liepaya” (Latviya) - “Suduva” (Litva)
“Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Odd” (Norveç)
“Şkendiya” (Makedoniya) - HJK (Finlandiya)
“Qəbələ” (Azərbaycan) - “Yagelloniya” (Polşa)
“Valyur” (İslandiya) - “Domjale” (Sloveniya)
“Trençin” (Slovakiya) - “Bney Yehuda” (İsrail)
“Proqres” (Lüksemburq) - AEL (Kipr)
 “İrtış” (Qazaxıstan) - “Srvena Zvezda” (Serbiya)
 “Osiyek” (Xorvatiya) - “Lütsern” (İsveçrə)
 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız, Soyadınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  







Arxiv

Dekabr 2019
B.eÇ.aÇC.aCŞB
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31