21 Avqust 2019, Çərşənbə
Xanım Dabo da Bordindən narazıdı
İlqar Qurbanov “Sumqayıt”la anlaşdı
“Qarabağ” çox yaxşı komandadır”
"Səbail" "Zirə"yə qalib gəldi

Xarici futbol

Avroliqada I təsnifat mərhələsinə yekun vuruldu (Yenilənib)

Avroliqada bu gün I təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, baş tutacaq qarşılaşmalardan sonra ikinci mərhələ mübarizə aparacaq bütün klubların adları bəlli olacaq.

"Şaxtyor" (Karaqanda, Qazaxıstan) - "Şirak" (Ermənistan) 4:0

İlk oyun - 2:1

"Astana" (Qazaxıstan) - "Pünik" (Ermənistan) 2:0

İlk oyun - 4:1

"Mika" (Ermənistan) - RNK (Split, Xorvatiya) 1:1

İlk oyun - 0:2

"Dauqava" (Latviya) - "Vikinqur" (Farer adaları) 1:1

İlk oyun - 1:2

"Laçi" (Albaniya) - "Rudar" (Sloveniya) 1:1 pen - 3:2

İlk oyun - 1:1

"Lovçen" (Çernoqoriya) - "Jelezniçar" (Bosniya və Hersoqovina) 0:1

İlk oyun - 0:0

"Ekranas" (Litva) - "Krusaders" (Şimali İrlandiya) 1:2 

İlk oyun - 1:3

"Buduçnost" (Çernoqoriya) - "Folqore" (Cəbəllütariq) 3:0

İlk oyun - 2:1

"Honka" (Finlandiya) - "Kalev" (Estoniya) 3:2 (Əlavə vaxtda)

İlk  oyun - 1:2

"Atlantas" (Litva) - "Differdanj" (Lüksemburq) 3:1

İlk oyun - 0:1

"Hauqesund" (Norveç) - "Airbus" (Uels) 2:1

İlk oyun - 1:1

"Çikura" (Gürcüstan) - "Turnovo" (Makedoniya) 3:1

İlk oyun - 1:0

"Sent Julia" (Andorra) - "Çukariçki" (Serbiya) 0:0

İlk oyun - 0:4

"Nomme Kalyu" (Estoniya) - "Fram Reykyavik" (İslandiya) 2:2

İlk oyun - 1:0

"Jelqava" (Latviya) - "Rusenborq" (Norveç) 0:2

İlk oyun - 0:4

"Dauqava" (Latviya) - "Aberdin" (Şotlandiya) 0:3

İlk oyun - 0:5

"Flamurtari" (Albaniya) - "Sioni" (Gürcüstan) 1:2

İlk oyun - 3:2

"Fola Eş" (Lüksemburq) - "Höteborq" (İsveç) 0:2

İlk oyun - 0:0

"Brommapoykarna" (İsveç) - VPS (Finlandiya) 2:0

İlk oyun - 1:2

"Zimbru" (Moldova) - "Şkendiya" (Makedoniya) 2:0

İlk oyun - 1:2

"Tromse" (Norveç) - "Santos Tartu" (Estoniya) 6:1

İlk oyun - 7:0

"Spartak" (Trnava, Slovakiya) - "Hibernians" (Malta) 5:0

İlk oyun - 4:2

"Kukesi" (Albaniya) - "Kayrat" (Qazaxıstan) 0:0

İlk oyun - 0:1

"Birkirkara" (Malta) - "Diosqyor" (Macarıstan) 1:4

İlk oyun - 1:2

"Aberstvit" (Uels) - "Derri Siti" (İrlandiya) 0:5

İlk oyun - 0:4

"Banqor Siti" (Uels) - "Styarnan" (İslandiya) 0:4

İlk oyun - 0:4

"Liteks" (Bolqarıstan) - "Veris" (Moldova) təxirə salınıb

İlk oyun - 0:0

"Sliqo Rovers" (İrlandiya) - "Banqa" (Litva) 4:0 

İlk oyun - 0:0

"Fuqlafyodr" (Farer adaları) - MYüPA (Finlandiya) 0:4

İlk oyun - 0:1

"Kollec" (Cəbəllütariq) - "Vadust" (Lixtenşteyn) 0:1

İlk oyun - 0:3

"Koper" (Sloveniya) - "Çelik" (Çernoqoriya) 4:0

İlk oyun - 5:0

"Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Slima Vanders" (Malta)  2:1

İlk oyun - 1:1

"Libertas" (San Marino) - "Botev" (Bolqarıstan) 0:2

İlk oyun - 0:4

"Qlenavon" (Şimali İrlandiya) - "Hafnarfyordur" (İslandiya) 2:3

İlk oyun - 0:3

"Metallurq" (Makedoniya) - "Santa Koloma" (Moldova) 2:0 

İlk oyun - 3:0

"Dandalk" (İrlandiya) - "Jenuess Eş" (Lüksemburq) 3:1

İlk oyun - 2:0




Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız, Soyadınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  







Arxiv

Avqust 2019
B.eÇ.aÇC.aCŞB
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31