Azərbaycan - Xorvatiya: heyətlər açıqlandı
Az sonra AVRO-2020-nin seçmə mərhələsi çərçivəsində milli komandamız Xorvatiyanı qəbul edəcək.
AZƏRBAYCAN: 12. Emil Balayev, 21. Pavel Paşayev, 5. Maksim Medvedev (k), 6. Bəhlul Mustafazadə, 18. Anton Krivotsyuk, 2. Qara Qarayev, 22. Cavid Hüseynov, 3. Şəhriyar Rəhimov, 13. Dmitri Nazarov, 10. Mahir Emreli, 11. Ramil Şeydayev
Ehtiyat oyunçular: 1. Səlahət Ağayev, 23. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 7. Araz Abdullayev, 8. Emin Mahmudov, 9. Ağabala Ramazanov, 14. Rəşad Eyubov, 15. Ömər Buludov, 16. Rüfət Dadaşov, 17. Renat Dadaşov, 19. Təmkin Xəlilzadə, 20. Riçard Almeyda
XORVATİYA: 1. Dominik Livakoviç, 3. Borna Barişiç, 4. İvan Perişiç, 6. Deyan Lovren, 10. Luka Modriç (k), 11. Marselo Brozoviç, 13. Nikola Vlasiç, 18. Ante Rebiç, 20. Bruno Petkoviç, 21. Domaqoy Vida, 22. Karlo Bartolets
Ehtiyat oyunçular: 12. Lovre Kaliniç, 23. Simon Sluqa, 2. Miyo Çaktaş, 5. Matey Mitroviç, 7. Yosip Brekalo, 8. Marko Roq, 9. Mislav Orşiç, 14. Mile Şkoriç, 15. Mario Paşaliç, 16. Yosip Yuranoviç, 17. Dario Melnyak, 19. Milan Badel