20 Oktyabr 2018, Şənbə
“Qalatasaray” məğlubiyyətdən qaçdı
Millimiz Bolqarıstanla qarşılaşacaq
"Beşiktaş" Azərbaycanı təbrik etdi
"Topaz"da bu gün: 16 canlı oyun

Ölkə futbolu

Avropa Liqasında qrup mərhələsinə start verilir (Yenilənir)

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinə start veriləcək.
 
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "E" qrupunda qərarlaşan turnirdəki təmsilçimiz "Qarabağ" səfərdə “Sportinq”lə üz-üzə gələcək. Qrupun digər matçında "Arsenal" İngiltərədə Ukraynanın "Vorskla" klbunu qəbul edəcək.
 
Qeyd edək ki, Avropa Liqasının finalı 2019-cu ilin mayın 29-da Bakıda Olimpiya Stadionunda keçiriləcək.
 
Avropa Liqası
 
Qrup mərhələsi, I tur 
 
20 senytabr
 
G qrupu
 
20:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Spartak" (Moskva, Rusiya)
 
20:55. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Reyncers" (Şotlandiya)
 
H qrupu
 
20:55. "Latsio" (İtaliya) - "Apollon" (Kipr)
 
20:55. "Marsel" (Fransa) - "Ayntraxt" (Almaniya)
 
I qrupu
 
20:55. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "Sarpsporq" (Norveç)
 
20:55. "Genk" (Belçika) - "Malmö" (İsveç)
 
J qrupu
 
20:55. "Akhisarspor" (Türkiyə)- "Krasnodar" (Rusiya)
 
20:55. "Sevilya" (İspaniya) - "Standard" (Lyej, Belçika)
 
K qrupu
 
20:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Astana" (Qazaxıstan)
 
20:55. "Renn" (Fransa) - "Yablonets" (Çexiya)
 
L qrupu
 
20:55. PAOK (Yunanıstan) - Çelsi" (İngiltərə)
 
20:55. "Videoton" (Macarıstan) - BATE (Belarus).
 
A qrup
 
23:00. AEK (Larnaka, Kipr) - "Sürix" (İsveçrə)
 
23:00. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - "Bayer" (Almaniya)
 
B qrupu
 
23:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Rusenborq" (Norveç)
 
23:00. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Zaltsburq" (Avstriya)
 
C qrupu
 
23:00. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Zenit" (Rusiya)
 
23:00. "Slaviya" (Praqa, Çexiya) - "Bordo" (Fransa)
 
D qrupu
 
23:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Fənərbaxça" (Türkiyə)
 
23:00. "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - "Anderlext" (Belçika)
 
E qrupu
 
23:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Vorskla" (Poltava, Ukrayna)
 
23:00. "Sportinq" (Lissabon, Portuqaliya) - "Qarabağ" (Azərbaycan)
 
F qrupu
 
23:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Milan" (İtaliya)
 
23:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Betis" (İspaniya)
 
 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız, Soyadınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  







Arxiv

Oktyabr 2018
B.eÇ.aÇC.aCŞB
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31





Click to Visit