15 Dekabr 2018, Şənbə
Ərsun Yanal yenidən "Fənərbaxça"da
“Bu gün futbolçularımdan razı qaldım”
“Qarabağ” "Arsenal"a uduzdu
Prezident Mircavadovu mükafatlandırdı

Ölkə futbolu

Avropa Liqasında qrup mərhələsinə start verilir (Yenilənir)

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinə start veriləcək.
 
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "E" qrupunda qərarlaşan turnirdəki təmsilçimiz "Qarabağ" səfərdə “Sportinq”lə üz-üzə gələcək. Qrupun digər matçında "Arsenal" İngiltərədə Ukraynanın "Vorskla" klbunu qəbul edəcək.
 
Qeyd edək ki, Avropa Liqasının finalı 2019-cu ilin mayın 29-da Bakıda Olimpiya Stadionunda keçiriləcək.
 
Avropa Liqası
 
Qrup mərhələsi, I tur 
 
20 senytabr
 
G qrupu
 
20:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Spartak" (Moskva, Rusiya)
 
20:55. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Reyncers" (Şotlandiya)
 
H qrupu
 
20:55. "Latsio" (İtaliya) - "Apollon" (Kipr)
 
20:55. "Marsel" (Fransa) - "Ayntraxt" (Almaniya)
 
I qrupu
 
20:55. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "Sarpsporq" (Norveç)
 
20:55. "Genk" (Belçika) - "Malmö" (İsveç)
 
J qrupu
 
20:55. "Akhisarspor" (Türkiyə)- "Krasnodar" (Rusiya)
 
20:55. "Sevilya" (İspaniya) - "Standard" (Lyej, Belçika)
 
K qrupu
 
20:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Astana" (Qazaxıstan)
 
20:55. "Renn" (Fransa) - "Yablonets" (Çexiya)
 
L qrupu
 
20:55. PAOK (Yunanıstan) - Çelsi" (İngiltərə)
 
20:55. "Videoton" (Macarıstan) - BATE (Belarus).
 
A qrup
 
23:00. AEK (Larnaka, Kipr) - "Sürix" (İsveçrə)
 
23:00. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - "Bayer" (Almaniya)
 
B qrupu
 
23:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Rusenborq" (Norveç)
 
23:00. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Zaltsburq" (Avstriya)
 
C qrupu
 
23:00. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Zenit" (Rusiya)
 
23:00. "Slaviya" (Praqa, Çexiya) - "Bordo" (Fransa)
 
D qrupu
 
23:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Fənərbaxça" (Türkiyə)
 
23:00. "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - "Anderlext" (Belçika)
 
E qrupu
 
23:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Vorskla" (Poltava, Ukrayna)
 
23:00. "Sportinq" (Lissabon, Portuqaliya) - "Qarabağ" (Azərbaycan)
 
F qrupu
 
23:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Milan" (İtaliya)
 
23:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Betis" (İspaniya)
 
 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız, Soyadınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  







Arxiv

Dekabr 2018
B.eÇ.aÇC.aCŞB
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31





Click to Visit